Kto som

Darinka Kostelnik koláž

Dobrý deň,

volám sa Darina Kostelníková a som profesionálna webdizajnérka. Ponúkam podnikateľom, start-upom, umelcom a zdravotníckym profesionálom vytvárať a zlepšovať ich webové stránky tak, aby získali viac klientov a zarobili viac peňazí.

Svoje skúsenosti som získala počas 13-ročnej praxe najskôr ako grafická dizajnérka v medzinárodnej firme a neskôr ako webdizajnérka na voľnej nohe, kedy som spolupracovala s radou menších i väčších klientov, medzi ktorých patria Koberce KOBRAJ, Transport magazín, ALWE, slovakia.com, Intersoft a.s., A.I.Works s.r.o. a ďalší.

Som skúsená dizajnérka a developerka úspešných šablón pre WordPress, ktoré si už zakúpilo vyše 2.500 zákazníkov. Na portáli ThemeForest som dosiahla Elite level predaja 🏆, ktorí získajú len autori s obratom vyšším ako $75.000.

V medzinárodnej dizajnérskej súťaži SPACED challenge 🚀 Danna Pettyho som spomedzi stoviek súťažiacich získala druhé miesto v kategórii Web Design.

Pôsobím v metropole východu Košiciach, kde som pomohla otvoriť prvé coworkingové centrum a zorganizovala meet-up, kde som prednášala o trendoch vo web dizajne.

Svojimi článkami som prispela aj do odborného časopisu o web dizajne .net magazine.

Webstránky už dnes nie sú len o dizajne – je to ako spoločné tiahnutie futbalistov ⚽️ na jednu bránku 🥅 (a tou je získanie nových klientov a rast vášho biznisu).

Jeden hráč je samozrejme ten spomínaný dizajn, ďalší hráč je copywriting zameraný na konverziu, ďalší je SEO, ďalší je rýchlosť stránky, potom tu máme hráča, ktorý propaguje svoj tím na sociálnych sieťach, ďalší je optimalizovný na mobily, ďalší predstavuje obsahovú stratégiu … a všetci títo hráči si vzájomne prihrávajú.

Jeden sám by to asi nezvládol.

No a o tomto všetkom píšem na svojom blogu. Ako si vytvoriť web, ktorý vám čo najefektívnejšie pomôže rozvíjať váš biznis. Skladať ho tehlu po tehle, až z neho bude pevný a do ďaleka pýšiaci sa hrad. 🏰

Teším sa na vás!

Chcem

Váš email je u nás v bezpečí. Pozrite si zásady ochrany osobných údajov. Audit vykonáme do 72 hodín a odošleme vám na email PDF s reportom.